•  
  • Belépés | Regisztráció
VASÁRNAP 28/12/2014
Eurosport
 

Home

 

  

Prevcé az obertdorfi selejtező 

Síugrás 

Szlovén síugró nyerte az oberstdorfi selejtezőt, vasárnap tényleg elkezdődik az idei Négysáncverseny.   Teljes cikk

 

műsortervezet

01:10
Biatlon
BIATLON: World Team Challenge Németország Németország Gelsenkirchen . (48perc)
08:31
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa - Négysáncverseny Oberstdorf HS 137 - selejtező Németország (25perc)
08:56
Téli sportok
TÉLI SPORTOK: Ski Pass (21perc)
09:17
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország (25perc)
09:43
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Innsbruck Női óriásműlesiklás 1.futam Ausztria (92perc)
 
11:14
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Santa Caterina Férfi downhill Olaszország (102perc)
12:56
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Innsbruck Nõi óriásmûlesiklás 2.futam Ausztria (79perc)
 
14:15
Biatlon
BIATLON: World Team Challenge Németország Németország Gelsenkirchen . (59perc)
15:14
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa - Négysáncverseny Oberstdorf HS 137 - selejtező Németország (61perc)
16:15
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa - Négysáncverseny Oberstdorf HS 137 Németország (135perc)
 
18:30
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Innsbruck Nõi óriásmûlesiklás 2.futam Ausztria (60perc)
19:31
Ökölvivás
ÖKÖLVIVÁS: WBO VB Németország A. Abraham (Németország) - P. Smith (Nagy Britannia) (125perc)
21:35
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa - Négysáncverseny Oberstdorf HS 137 Németország (89perc)
23:04
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Innsbruck Nõi óriásmûlesiklás 2.futam Ausztria (44perc)
23:48
Sportok
SPORTOK: WATTS  (28perc)
 
00:48
Sportok
SPORTOK: WATTS  (52perc)
01:40
Sportok
SPORTOK: WATTS  (50perc)
03:01
Sportok
SPORTOK: WATTS  (54perc)
03:55
Sportok
SPORTOK: WATTS  (86perc)
05:22
Sportok
SPORTOK: WATTS  (52perc)
06:13
Sportok
SPORTOK: WATTS  (52perc)
07:05
Röplabda
RÖPLABDA Barátságos mérkőzés Csoportmérkőzés Zarechie Odintsovo (Oroszország) - Galatasaray Daikin Istanbul (Törökország) (56perc)
08:01
Biatlon
BIATLON: World Team Challenge Németország Németország Gelsenkirchen . (57perc)
08:59
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa - Négysáncverseny Oberstdorf HS 137 - selejtező Németország (62perc)
10:00
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Bundesliga Németország Bayern München (Németország) - Dortmund (Németország) 10.nap (66perc)
 
11:07
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Bundesliga Németország . (54perc)
12:01
Sportok
SPORTOK: * Watts top 10  (22perc)
12:23
Röplabda
RÖPLABDA Barátságos mérkőzés Csoportmérkőzés Zarechie Odintsovo (Oroszország) - Galatasaray Daikin Istanbul (Törökország) (63perc)
 
13:25
Röplabda
RÖPLABDA Barátságos mérkőzés Csoportmérkőzés Partizan Vizura Beograd (Szerbia) - Molico Osasco (Brazília) (120perc)
15:26
Sportok
SPORTOK: WATTS  (30perc)
15:55
Röplabda
RÖPLABDA Barátságos mérkőzés Csoportmérkőzés Galatasaray Daikin Istanbul (Törökország) - RC CANNES (Franciaország) (119perc)
17:54
Sportok
SPORTOK: WATTS  (31perc)
 
18:25
Röplabda
RÖPLABDA Barátságos mérkőzés Elődöntő  (117perc)
20:23
Sportok
SPORTOK: WATTS  (33perc)
20:55
Röplabda
RÖPLABDA Barátságos mérkőzés Elődöntő  (125perc)
23:00
Sportok
SPORTOK: * Watts top 10  (29perc)
23:30
Pankráció
PANKRÁCIÓ: World Wrestling Entertainment  (32perc)
 

Program kereső: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Eurogólok…

Eurosport Player

EUROSPORT PLAYER LIVE

EUROSPORT PLAYER LIVE

Nézd az Eurosportot és Eurosport2-t 24 órában ÉLŐBEN a laptopodon.

 

Tv Trailer

Get the Flash Player to see the video

    LINKEK

    Decemberi Program

    Decemberi Program

    Decemberben az Eurosport műsorán

    2014.évi program

    2014.évi program

    Az Eurosport teljes évi programja 2014-ben

    Stábunk

    Stábunk

    Stábunk, munkatársaink, elérhetőségünk

    Linkgyűjtemény

    Linkgyűjtemény

    Sportszövetségek oldalai

    Médiaajánlat

    Médiaajánlat

    Az Eurosport médiaajánlata