• Bob

Női kormányos

Történelmi versenyt hozott Calgaryban a négyes bobok küzdelme - női kormányos lett bronzérmes.

05/11/2014

• Bob

Lehet, hogy a német bobosok úgy zárják a szocsi olimpiát, hogy visszasírják a régi dicsőséget.

23/01/2014
  • Bob

Régen szokás volt nevet adni a boboknak.

11/02/2010
  • Bob

A versenyen a 25-ös rajtszámmal fogunk csúszni, tehát utolsó elõttinek megyünk majd az elsõ és a harmadik futamban is.

• Bob

Andre Lange begyűjtötte a harmadikat is.

26/02/2006
  • Bob

Friss interjú Gyulai Mártonnal a magyar bobcsapat pilótájával!

13/02/2006
  • Bob

Vannak olyan női sportolók, akik minden további nélkül elindulhatnának sportáguk férfi mezőnyében. Ne értsenek félre – nem rosszból mondtam!

22/02/2006
  • Bob

Sandra Kiriasis és Anja Schneiderheinze győzött a hölgyek küzdelmében, imponáló bobozást bemutatva a két nap folyamán.

• Bob

Vége a kettesek versenyének következik a négyes. Hogyan készülnek erre a fiúk?

20/02/2006
  • Bob

Lange Salt Lake City-ben, már nyert aranyat a négyesek versenyében. 2006-ban a kettesek között is felért a csúcsra Kevin Kuskével a háta

20/02/2006
  • Bob

Ez nem olyan sport, mint a ritmikus gimnasztika vagy a műkorcsolya, hogy szép volt és akkor 5,9. Itt az időt mérik.

20/02/2006
  • Bob

Vége van a három futamnak, illetve a kettes versenynek. Először is nagy szeretettel gratulálunk az első olimpiai bobvezetésedhez.

19/02/2006
  • Bob

A második futam után Gyulai Mártonnal együtt értékeltük a verseny eddigi

18/02/2006
  • Bob

Megvolt az utolsó edzés és holnap már verseny.

• Bob

A nőknél sem meglepő, hogy melyik országok legjobbjai szállnak harcba az érmekért a torinói téli olimpián.

08/02/2006
  • Bob

Amióta létezik a bobsport, az alpesi országok mellett az Egyesült Államok és Kanada volt még akik komolyabban beleszóltak az érmek sorrendjé

26/01/2006
  • Bob

A 2-esek versenyében komolyan kell érvelni amellett, hogy André Lange a szám fő esélyese. A 4-eseknél ennél jóval egyszerűbb dolgunk van.

26/01/2006
  • Bob

Mint azt korábban megírtuk kommentátor csapatunk egyik tagja nem akármilyen megpróbáltatásra készül.

19/01/2006
  • Bob

December 2-án indult a Magyar Bobcsapat cesanai szállásáról Németországba, a Berchtesgaden mellett található Königssee-hez.

14/12/2005
  • Bob

Ausztria után November 28-án Torinó felé vette az irányt a Magyar Bobcsapat. Egész pontosan Cesana volt az úti cél..