•  
  • Belépés | Regisztráció
Szerda 28/01/2015
Eurosport
 

Home

 

műsortervezet

00:23
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (36perc)
00:58
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (121perc)
03:10
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (101perc)
04:51
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (151perc)
07:22
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (48perc)
08:11
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (47perc)
08:57
Motorsport
MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (17perc)
09:14
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set & Mats extra  (15perc)
09:30
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (148perc)
 
11:57
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (33perc)
12:31
Biatlon
BIATLON: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Női üldözéses verseny (44perc)
 
13:15
Biatlon
BIATLON: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Férfi üldözéses verseny (30perc)
13:45
Síugrás
SÍUGRÁS: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) (46perc)
14:30
Téli sportok
TÉLI SPORTOK: Ski Pass (19perc)
14:50
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Szenegál - ALGERIA (55perc)
15:45
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (174perc)
 
18:39
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Kamerun - Elefántcsontpart (142perc)
21:00
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (32perc)
21:33
Sportok
SPORTOK: Szerdai Válogatás (1perc)
21:34
Lovaglás
LOVAGLÁS: Riders Club (8perc)
21:42
Lovaglás
LOVAGLÁS: . FEI Világkupa Svájc (16perc)
21:58
Golf
GOLF:U.S. P.G.A. Tour- (60perc)
22:58
Golf
GOLF: Golf Klub (11perc)
23:08
Vitorlázás
VITORLÁZÁS: Yacht Klub (9perc)
23:17
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (106perc)
 
00:12
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (68perc)
01:20
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Dél-Afrika - Ghána (52perc)
02:13
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Schladming Férfi lesiklás 1. futam Ausztria (30perc)
02:43
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria (17perc)
03:16
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Ázsiai Kupa Ausztrália Ausztrália - Egyesült Arab Emirátusok  (81perc)
04:36
Kosárlabda
KOSÁRLABDA: EuroKupa Cedevita Zagreb (Horvátország) - Virtus Roma (Olaszország) (61perc)
05:37
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Dél-Afrika - Ghána (82perc)
07:00
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (176perc)
09:55
Sífutás
SÍFUTÁS: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Women 5km (46perc)
10:41
Biatlon
BIATLON: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Férfi üldözéses verseny (45perc)
 
11:26
Sífutás
SÍFUTÁS: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Ffi 10km klasszikus (94perc)
 
13:00
Téli sportok
TÉLI SPORTOK: Ski Pass (18perc)
13:19
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (57perc)
14:15
Mûkorcsolya
MÛKORCSOLYA: Európa-bajnokság Stockholm Férfi rövidprogram Svédország (90perc)
15:45
Biatlon
BIATLON: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Férfi üldözéses verseny (22perc)
16:07
Kosárlabda
KOSÁRLABDA: * Euroliga Kosárlabda show (33perc)
16:40
Motorsport
MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (17perc)
16:57
Kosárlabda
KOSÁRLABDA: EuroKupa Khimki (Oroszország) - PAOK (Görögország) (108perc)
 
18:45
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés GUINEA - MALI (135perc)
21:00
Mûkorcsolya
MÛKORCSOLYA: Európa-bajnokság Stockholm Rövid tánc Svédország (90perc)
22:30
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (32perc)
23:02
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 10.nap Melbourne Ausztrália  (148perc)
 

Program kereső: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Eurogólok…