•  
  • Belépés | Regisztráció
VASÁRNAP 29/03/2015
Eurosport
 
 

műsortervezet

00:36
Kerékpár
KERÉKPÁR: Katalán Körverseny 6. szakasz Spanyolország (62perc)
01:37
Rali kalandtúra
RALI KALANDTÚRA: * Abu Dhabi Challenge 1.nap (13perc)
01:51
Sportok
SPORTOK: WATTS  (8perc)
07:59
Mûkorcsolya
MÛKORCSOLYA: Világbajnokság Shanghai Gála Kína (180perc)
10:59
Kerékpár
KERÉKPÁR: E3 Harelbeke .  (45perc)
 
11:44
Kerékpár
KERÉKPÁR: Katalán Körverseny 6. szakasz Spanyolország (59perc)
12:43
Kerékpár
KERÉKPÁR: Katalán Körverseny 7. szakasz Spanyolország (118perc)
 
14:42
Kerékpár
KERÉKPÁR: E3 Harelbeke .  (45perc)
15:27
Kerékpár
KERÉKPÁR: Nemzetközi kritériumverseny 2.nap Franciaország (88perc)
16:54
Mûkorcsolya
MÛKORCSOLYA: Világbajnokság Shanghai Gála Kína (167perc)
 
19:42
Lovaglás
LOVAGLÁS: . Díjugratás Palm Beach Amerikai Egyesült Államok (75perc)
20:56
Snooker
SNOOKER: THE PLAYERS Championship, , Thaiföld, Döntő (46perc)
21:42
Kerékpár
KERÉKPÁR: Nemzetközi kritériumverseny 2.nap Franciaország (42perc)
22:25
Lovaglás
LOVAGLÁS: HORSE RACING TIME * Buenos Aires Argentina (22perc)
22:47
Rali kalandtúra
RALI KALANDTÚRA: * Abu Dhabi Challenge 2.nap (14perc)
23:00
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Amerikai Labdrúgó bajnokság * chicago fire (Amerikai Egyesült Államok) - Philadelphia Union (Amerikai Egyesült Államok)  (120perc)
 
00:04
Snooker
SNOOKER: THE PLAYERS Championship, , Thaiföld, Döntő (24perc)
03:00
Mûkorcsolya
MÛKORCSOLYA: Világbajnokság Shanghai Férfi szabadprogram Kína (112perc)
04:52
Kerékpár
KERÉKPÁR: Katalán Körverseny 6. szakasz Spanyolország (67perc)
05:59
Snooker
SNOOKER: THE PLAYERS Championship, , Thaiföld, Döntő (113perc)
07:52
Kerékpár
KERÉKPÁR: Katalán Körverseny 6. szakasz Spanyolország (54perc)
08:46
Kerékpár
KERÉKPÁR: E3 Harelbeke .  (48perc)
09:34
Téli sportok
TÉLI SPORTOK: Ski Pass (25perc)
09:59
Snooker
SNOOKER: THE PLAYERS Championship, , Thaiföld, Döntő (113perc)
 
11:52
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Női bajnokok ligája * FFC Frankfurt (Németország) - Bristol (Anglia)  (122perc)
 
13:55
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Női Bundesliga Németország FFC Turbine Potsdam (Németország) - Duisburg (Németország)  (118perc)
15:52
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Amerikai Labdrúgó bajnokság * Montreal Impact (Kanada) - Orlando City SC (Amerikai Egyesült Államok)  (61perc)
16:54
Motokrossz
MOTOKROSSZ:: Világbajnokság,Argentina - MX2 - 1. futam (67perc)
 
18:00
Motokrossz
MOTOKROSSZ:: Világbajnokság,Argentina - MXGP 1. futam (60perc)
19:00
Kerékpár
KERÉKPÁR: Katalán Körverseny 7. szakasz Spanyolország (60perc)
20:00
Motokrossz
MOTOKROSSZ:: Világbajnokság,Argentina - MX2 - Race 2 (60perc)
21:00
Motokrossz
MOTOKROSSZ:: Világbajnokság,Argentina (60perc)
22:00
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Női Bundesliga Németország FFC Turbine Potsdam (Németország) - Duisburg (Németország)  (60perc)
23:01
Kerékpár
KERÉKPÁR: Katalán Körverseny 7. szakasz Spanyolország (57perc)
23:58
Kerékpár
KERÉKPÁR: Nemzetközi kritériumverseny 2.nap Franciaország (61perc)
 

Program kereső: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Eurogólok…