•  
  • Belépés | Regisztráció
Szerda 26/11/2014
Eurosport
 

Home

 

műsortervezet

00:33
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Ifjúsági Liga * Manchester City (Anglia) - FC BAYERN MUNICH (Németország)  (56perc)
08:39
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Klingenthal Németország Férfi egyéni (22perc)
09:01
Curling
CURLING: Európa-bajnokság Svájc Női csoportmérkőzések (180perc)
 
12:00
Snooker
SNOOKER: Európa Torna, , Németország, Döntő (61perc)
 
13:01
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Ifjúsági Liga * Manchester City (Anglia) - FC BAYERN MUNICH (Németország)  (63perc)
14:05
Sportok
SPORTOK: * Sportbennfentes  (34perc)
14:38
Sportok
SPORTOK: WATTS  (18perc)
14:56
Snooker
SNOOKER: Európa Torna, , Németország, Döntő (56perc)
15:52
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Klingenthal Németország Férfi egyéni (43perc)
16:36
Síugrás
SÍUGRÁS: * * . (20perc)
16:55
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Kuusamo Finnország HS 142 selejtező (65perc)
 
18:00
Snooker
SNOOKER: Európa Torna, , Németország, Döntő (56perc)
18:56
Sportok
SPORTOK: * Sports Leaders  (33perc)
19:29
Téli sportok
TÉLI SPORTOK: Ski Pass (22perc)
19:52
Curling
CURLING: Európa-bajnokság Svájc Play-off (129perc)
22:00
Küzdõsport
KÜZDÕSPORT: . World Grand Prix Series (58perc)
22:59
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Kuusamo Finnország HS 142 selejtező (64perc)
 
01:03
Mûkorcsolya
MÛKORCSOLYA: Grand Prix Franciaország . Franciaország (105perc)
02:49
*
03:04
Kosárlabda
KOSÁRLABDA: EuroKupa Alapszakasz 7.forduló Reggio Emilia (Olaszország) - Párizs (Franciaország) (80perc)
04:24
Kosárlabda
KOSÁRLABDA: EuroKupa Alapszakasz 7.forduló Besiktas IF (Törökország) - Zenith (Oroszország) (73perc)
05:37
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Klingenthal Németország Férfi egyéni (82perc)
06:59
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Ifjúsági Liga * Manchester City (Anglia) - FC BAYERN MUNICH (Németország)  (88perc)
08:28
Amerikai foci
AMERIKAI FOCI:: NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok - .: Michigan State (Amerikai Egyesült Államok) - Rutgers (Amerikai Egyesült Államok) (57perc)
09:25
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Klingenthal Németország Férfi egyéni (97perc)
 
11:01
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Ifjúsági Liga * Manchester City (Anglia) - FC BAYERN MUNICH (Németország)  (91perc)
12:32
Sportok
SPORTOK: WATTS  (15perc)
12:48
Motorsport
MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (16perc)
 
13:03
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Klingenthal Németország Férfi egyéni (87perc)
14:30
Curling
CURLING: Európa-bajnokság Svájc Férfi csoportmérkőzés (119perc)
16:29
Mûkorcsolya
MÛKORCSOLYA: Grand Prix Franciaország . Franciaország (120perc)
 
18:30
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Kuusamo Finnország HS 142 selejtező (36perc)
19:06
Síugrás
SÍUGRÁS: * * . (20perc)
19:26
Sportok
SPORTOK: * Campus  (35perc)
20:00
Szkander
SZKANDER: PAL/NAL (30perc)
20:30
Szabadstílusú motokrossz (fmx)
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX):: Ugrások éjszakája ,Beijing,Kína - . (58perc)
21:29
Szabadstílusú motokrossz (fmx)
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX):: Ugrások éjszakája ,Beijing,Kína - . (60perc)
22:28
Pankráció
PANKRÁCIÓ: World Wrestling Entertainment  (32perc)
23:00
Pankráció
PANKRÁCIÓ: Vintage Collection (52perc)
23:52
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Kuusamo Finnország HS 142 selejtező (70perc)
 

Program kereső: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Eurogólok…