•  
  • Belépés | Regisztráció
Kedd 27/01/2015
Eurosport
 

Home

 

műsortervezet

00:24
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (33perc)
00:58
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (90perc)
02:28
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (32perc)
04:11
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (165perc)
06:56
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (34perc)
07:29
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (36perc)
08:06
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (62perc)
09:07
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set & Mats extra  (19perc)
09:26
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (133perc)
 
11:40
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (35perc)
12:15
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (76perc)
 
13:31
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Sapporo Japán HS 134 (20perc)
13:50
Síugrás
SÍUGRÁS: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) (30perc)
14:21
Sportok
SPORTOK: WATTS  (7perc)
14:28
Síugrás
SÍUGRÁS: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) (137perc)
16:44
Biatlon
BIATLON: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Ffi 10km (32perc)
17:16
Téli sportok
TÉLI SPORTOK: Ski Pass (18perc)
17:34
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Schladming Férfi lesiklás 1. futam Ausztria (65perc)
 
18:40
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Szenegál - ALGERIA (134perc)
20:53
Alpesi sí
ALPESI SÍ: Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria (60perc)
21:54
Téli sportok
TÉLI SPORTOK: Ski Pass (22perc)
22:15
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (36perc)
22:51
Motorsport
MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (17perc)
23:08
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (81perc)
 
00:59
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Zöld-Foki Köztársaság - ZAMBIA (58perc)
01:56
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Kongói Demokratikus Köztársaság - Tunézia (57perc)
02:58
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Ázsiai Kupa Ausztrália Dél-Korea - Irak  (57perc)
03:55
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Zöld-Foki Köztársaság - ZAMBIA (93perc)
05:28
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Kongói Demokratikus Köztársaság - Tunézia (93perc)
07:00
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: EUROGÓLOK (27perc)
07:27
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (41perc)
08:08
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (59perc)
09:08
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (42perc)
09:49
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Ázsiai Kupa Ausztrália Ausztrália - Egyesült Arab Emirátusok  (126perc)
 
11:55
Síugrás
SÍUGRÁS: Világkupa Sapporo Japán HS 134 (30perc)
12:25
Biatlon
BIATLON: Universiade Szlovákia (Szlovák Köztársaság) Nők - 7,5km sprint (68perc)
 
13:33
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (114perc)
15:28
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap  (54perc)
16:21
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap  (69perc)
17:30
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Zöld-Foki Köztársaság - ZAMBIA (63perc)
 
18:34
Labdarúgás
LABDARÚGÁS: Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Csoportmérkőzés Dél-Afrika - Ghána (142perc)
20:56
Kosárlabda
KOSÁRLABDA: EuroKupa Cedevita Zagreb (Horvátország) - Virtus Roma (Olaszország) (130perc)
23:05
Kosárlabda
KOSÁRLABDA: * Euroliga Kosárlabda show (31perc)
23:37
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Game, Set and Mats (14perc)
23:51
Tenisz
TENISZ: Grand Slam Torna Ausztrál Open 9.nap Melbourne Ausztrália  (70perc)
 

Program kereső: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Eurogólok…